Organizatoriai Partneriai
Žinių ekonomikos
forumas
Žaidimų laukas Jaunimo akademija Lietuvos darbo
birža
LR Kultūros
ministerija
Lietuvos bibliotekininkų
draugija
Savas ratas

Savas ratas

SAVAS RATAS - visiems ir kiekvienam!    
               
Būdami SAVAME RATE – kasdien arba retkarčiais, nuo keliolikos minučių iki valandos/kitos – įdomiai ir naudingai praleisite laiką „gyvai“ arba nuotoliniu būdu (galimas ir toks variantas!)

Beje, vienas iš planuojamų klubo SAVAS RATAS veiklos  "taškų" - lietuvių bendruomenė Pietų Švedijoje, Skonės regione. Jeigu bus poreikis mūsų iniciatyvai, mielai imsimės tokios veiklos! 

Naudingų pramogų „paketas“  klubo nariams ir svečiams, sekcijos ir „rateliai“:

Vartojimo kultūrakaip šiandieninės technologijos ir  kasdieniai mūsų vartojimo įpročiai veikia mus pačius ir aplinkinius, ką ir kaip reikėtų keisti?

Mes svečiuose ir svečiai namuoseetiketas, tradicijos ir papročiai, progos ir dovanos, aprangos stiliai Lietuvoje ir užsienio šalyse.. Kas yra „geras vakarėlis“? Einam į svečius!

Edukaciniai žaidimai gera nuotaika ir jaukumas J būryje visada smagiau! nuolat kas nors įdomaus ir naujo.

Linksmi ir išradingi aukcionai   tai ir būdas surinkti lėšas tiksliniam reikalui arba tiesiog susikurti finansinį pagrindą geram  ir prasmingam laiko praleidimui.

Gudručių ir kūrėjų  laukaskūrybiškumas, inovacijos – ne tik madingi žodžiai, bet gali būti ir gyvenimo būdas. Geros idėjos – brangi prekė. Kai kur... Kur?

Gerumo šiluma supratimas, užuojauta, parama ir pagalba tiems, kam to labiausiai šiandien reikia. Dažniausiai tai beveik nieko nekainuoja... Pasidalinkim gerumu!

Gerosios patirties mainai beveik kiekvienas žinom arba mokam kažką įdomaus, ypatingo. Kodėl gi neapsikeitus tuo tarpusavyje?

Visatos paslaptyskaip dažnai susimąstom apie begalybę? Kas mes ir kodėl esam? Žemiškoji būtis ir  kasdienybė gali tapti kiek kitokia, palyginus jas su visatos masteliu...

Gyvenimo dizainasgalima plaukti  pasroviui, galima savo gyvenimą ryžtingai kreipti ten, kur norime. Tačiau ar žinome, ko iš gyvenimo siekiame? Ir kaip susidėlioti gražų bei jaukų dabarties ir ateities dizainą?

Mūsų vidiniai talentaiar tikrai mes „sėdime savo vietoje“? Kas yra „mokymasis visą gyvenimą“ ir ką tai gali duoti mums? Gal bereikia tik pasigilinti į save, „rimtai“  panorėti, ir... „visas pasaulis po tavo kojom“?

Inovacijų praktika ... jų jau tiek daug ir įvairių, kad dažnai mes žinome tik mažą dalį šiuolaikinių gudrybių ir visokiausių prietaisų galimybių, kuriomis galėtume pasinaudoti. Būk šiuolaikišku ir moderniu, valdyk pasaulį!

Iliuzija ir realybė aplinkoje vadovaujamės savo pojūčiais: regėjimu, klausa, uosle, lytėjimu, lygsvaros jutimu, galbūt nuojauta.  Ar visada jie sako mums tiesą? Kaip patobulinti savo vidinius resursus – atmintį, dėmesį ir visa kita?

Tiesiog IQ ir SQ lavinimas  Intelektualūs pokalbiai įvairiomis temomis; žaidimai užsienio kalbomis; pažinkim pasaulį ir jo kultūras; praktiniai verslo žaidimai „darom biznį“ ir t.t. Ir – išmokim įsiklausyti, patikti, suprasti kitus ir būti suprasti J

Mūsų namai pasidairykim į gražią gyvenamąją aplinką čia ir svetur... o ar tenkina mus mūsų gyvenamoji aplinka ir sąlygos? Jei nelabai, tai imamės ją keisti ir padarom tokią, kokios norėtume! Kartu mes tai galim!

Be to, netolimoje ateityje SAVAME RATE planuojame:

-       -    įkurti namų šeimininkių „kampelį“, kuriame bus galima dalintis patiekalų receptais (ir čia pat juos pagaminti),   mezginių raštais ir mezgimo būdais, rūbų modeliais (ir jais keistis!), tiesiog paplepėti ir atsigerti kavos su vietoje   pasigamintais pyragėliais ir t.t.;

-       -   įrengti namų meistro „kampelį“, kur bus galima susimeistrauti (ar susiremontuoti) namų inventorių ar buitinį prietaisą, pasidalinti namų tvarkymo gudrybėmis, gauti gerą „ūkinį“ patarimą ar pagalbą;

-        -  sudaryti sąlygas pramokti (ar pasitobulinti) kompiuterio ar gudriųjų telefonų mygtukų „maigyme“ bei naršant interneto platybėse.

© 2009 Savas Ratas