Organizatoriai Partneriai
Žinių ekonomikos
forumas
Žaidimų laukas Jaunimo akademija Lietuvos darbo
birža
LR Kultūros
ministerija
Lietuvos bibliotekininkų
draugija
Savas ratas

PROJEKTAS „STATOME LIETUVĖLĘ“ (ŠALIS MINIATIŪROJE)

Modifikuotas projektas „Šalis miniatiūroje“ (prototipai - „Madurodam“ miniatiūrų parkas Nyderlanduose, Europos miniatiūrų parkas Briuselyje).

Dengtoje erdvėje įrengiamas miniatiūrinis šalies (arba atskirų jos regionų) modelis, kuriame būtų aprėptos ir sumažintame variante atspindėtos įvairios sritys, kiek įmanoma tiksliau atkartojant:

  • landšafto ypatumus, municipalitetų teritorijų esminius akcentus;
  • kelių ir transporto sistemų tinklus;
  • kultūros paveldo objektus;
  • pramonės ir kiti objektus.

Toks objektas sujungtų savyje pagrindinius, įdomiausius šalies ar atskirų miestų akcentus, iš esmės tai būtų realistiškas visos šalies maketas.

„Šalies miniatiūros“ projektas būtų įdomus ne tik susipažinimo su šalimi aspektu bei kaip turistų traukos vieta. Jis leistų matyti visuminį šalies tūrinį vaizdą, padėtų profesionaliai pristatant, planuojant teritorijas ir įvairius infrastruktūrinius projektus, kuriant naujas infrastruktūrines erdves ir objektus.

  tl_files/img/1projektas-1.jpg


Projektų aprašai parengti pagal VšĮ “Inovacijų poligonas" veiklos vystymo strategiją. Visa aukščiau pateikta informacija yra įstaigos nuosavybė ir be jos raštiško sutikimo kopijuoti, platinti ar kitaip naudoti komerciniams tikslams draudžiama.
Viešosios įstaigos “Inovacijų poligonas” direktorius
Rimantas Varanauskas

© 2009 Savas Ratas